KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8748366
nr 874 8366
Akvarell
oidentifierad konstnär, monogramsignerad G L 1910, Stilleben, motivet: 35x38
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 februari 2014
kl 19:38:15
10/2 19:31:58